Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
wtorek, 23 lipca

W jaki sposób pozbyć się można lakieru z paznokci

Duża część pań bardzo chętnie ozdabia paznokcie. Różnych możliwości na to jest przynajmniej kilka. Cały czas dużym zainteresowaniem się cieszą najróżniejsze lakiery. Mają one ten plus, że są dostępne w ogromniej ilości kolorów i odcieni, a do tego można je bez problemów nałożyć samodzielnie w domu. Ostatnio coraz więcej pań decyduje się też na wykonanie paznokci hybrydowych, tutaj także możliwości kolorystyczne są nieograniczone, a bardzo ładnie się one prezentują. O ile paznokcie hybrydowe nakleja się, ale też i ściąga w kosmetycznych gabinetach, to jeśli chodzi o lakier można też sobie poradzić z nim samodzielnie. Wystarczy w tym celu zakupić jakiś skuteczny, sprawdzony zmywacz do paznokci, jaki całą sprawę załatwi.

Całkiem niedawno jeszcze większość takich zmywaczy w swoim składzie zawierała aceton. Ta substancja radzi sobie bardzo skutecznie z dużą częścią lakierów, lecz ma dość agresywne działanie. Przy nieumiejętnym stosowaniu albo bardziej delikatnych paznokciach może nawet spowodować jakieś ich uszkodzenia, z tego też powodu trzeba tu dość mocno uważać. Jest oczywiście sporo sytuacji, kiedy nie obejdzie się bez acetonu, lecz jeżeli będą tylko możliwości, to lepiej go zastąpić czymś innym.

Szczególnie że aktualnie nie ma problemu z dostępem do wielu dobrych produktów, które w swoim składzie acetonu nie zawierają. Popularne są na przykład zmywacze oparte na octanie winylu lub butylu, a jednak bezpieczeństwo ich stosowania będzie dużo większe. Poszukując zmywacza pasuje zwrócić uwagę na to, do jakich celów chce się go wykorzystać.

Część tego typu zmywaczy dodatkowo bowiem zawiera pielęgnacyjne substancje, na przykład roślinne wyciągi i olejki. Jeśli celem będzie jedynie zmycie lakieru, to świetnie sprawdzą się one w tej roli, gdyż dodatkowo nawilżą i wzmocnią płytkę. Ale jeżeli trzeba będzie przygotować paznokcie do manicure hybrydowego, to tego typu produktów jednak należy unikać. Mogą one bowiem pozostawić jakąś warstwę, jaka utrudni przyklejenie hybrydy i spowodować może szybkie jej odpadanie.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz