Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Skip to content Skip to footer

Skoki spadochronowe proponowane przez Strefę Skoków

Skoki spadochronem organizowane przez Strefę Skoków w tandemie z pilotem odbywają się w całym kraju. Warto sprawdzać, w jakich miejscowościach są proponowane, jakie są szczegóły a taka jaka jest należność za skok. Jeśli ktoś zdecydowany jest na skok spadochronem, to ma okazję od razu dowiedzieć się wszystkiego od pracowników firmy. Główne informacje podane są też na witrynie www.

Skok spadochronem to zdarzenie nie do zestawienia z jakimkolwiek innego rodzaju i kiedy tylko interesant ma takie marzenie, to powinien się decydować. Prędkość przekracza wówczas dwieście kilometrów w ciągu godziny. Można zobaczyć zapierające dech w piersiach widoki, a także odczuć przypływ adrenaliny w najczystszej formie. Głównie natomiast jest to świetna zabawa, jakiej bez wątpienia przez długi czas nie da się zapominać. Wysokie kwalifikacje instruktorów to zapewnienie bezpieczeństwa.

Skok w dwie osoby, to skok, w którym instruktor będzie skakać wspólnie z klientem. W specjalnym spadochronie czasza przystosowana jest do dwóch osób. Klient jest natomiast doczepiony do spadochronu przy pomocy specjalnie zaprojektowanej uprzęży mocującej. Skok wykonany jest z wysokości trzech tysięcy do 4000 metrów, zależnie od miejsca, w jakim się odbywa.

Przed otwarciem spadochronu i przed tym jak realizowany jest skok w tandemie wrocław pasażer jest przeszkolony. Skok trwa od 35 do pięćdziesięciu pięciu sekund. Spadochron główny otwiera się na wysokości 1700 metrów, a później następuje szybowanie na otwartej czaszy przez około pięć do dziesięciu minut. Pasażer ma wtedy sposobność do spróbowania samodzielnego kierowania przelotu ze spadochronem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Leave a comment

Magazine, Newspapre & Review WordPress Theme

© 2024 Critique. All Rights Reserved.

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]