Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Skip to content Skip to footer

PROFIXIT: rzetelna naprawa laptopów

PROFIXIT to marka mająca do zaoferowania rzetelną naprawę notebooków. Nie ma znaczenia, czy klient korzysta z notebooka do zabawy, do uczenia się, bądź do wypełniania obowiązków pracowniczych. Może liczyć na to, że sprzęt będzie zreperowany jak najszybciej oraz zgodnie z jego oczekiwaniami. Dlatego tak dużo osób kieruje się stricte tutaj, gdyż wiedzą, iż zostaną obsługiwane prędko a także że po usterce nie zostanie żaden ślad. Reparacje obejmują laptopy od wielu wytwórców, zarówno w wersji starej, ale też gdy chodzi o wersje nowe. Serwis działa w Zielonej Górze, aczkolwiek umożliwiona jest również opcja przesyłki na terenie całej Polski.

Za każdym razem kosztorys naprawy wraz z diagnozą są bezpłatne, co dużo osób docenia wyjątkowo, gdyż nie mają potrzeby się o takie kwestie przejmować. Właściciele laptoptów mogą liczyć na naprawy sprzętu od firm przykładowo takich jak: Lenovo, HP, DELL, Huawei, Acer, ASUS, SONY, Apple, MSI, SAMSUNG, lub Toshiba. Często naprawa laptopów odnosi się do: zmiany matrycy, zmiany dysku z przenoszeniem ważnych informacji, wymiany wentylatora, wymiany gniazda zasilania, wymiany klapy matrycy, wymiany osłony, zmiany baterii, wymiany portu HDMI, zmiany klawiatury, wymiany lub uzupełniania pamięci przechowującej informacji o działaniu programów, zmiany układu skalującego HDMI, wymiany ramki, wymiany kamery, wymiany procesora, zmiany past termoprzewodzących i termopadów, napraw elektronicznych, napraw po zalaniu, czy wymiany płyty głównej. W dodatku, decydując się na skorzystanie ze świadczeń serwisu PROFIXIT można oczekiwać na instalację systemu wraz z przeniesieniem znaczących danych z innego laptopa i na wyczyszczenie notebooka.

Każdorazowo obszar usług jest omówiony w sposób spersonalizowany. Klienci serwisu mogą także oczekiwać na porady branżowe, odwołujące się do tego, w jaki sposób korzystać z laptopa w przyszłości, by nie dochodziło do jego ponownego zepsucia. Informatycy zajmują się nie tylko naprawą uszkodzeń mechanicznych, ale też zrobią przeglądy notebooków od rozpoznawalnych wytwórców.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Leave a comment

Magazine, Newspapre & Review WordPress Theme

© 2023 Critique. All Rights Reserved.

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]