Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Skip to content Skip to footer

Paski wybielające – jak je stosować i czy naprawdę są bezpieczne

Osoby, którym się marzą idealnie białe zęby do wyboru mają kilka opcji. Przede wszystkim zacząć trzeba od zrezygnowania z papierosów oraz nieodpowiedniej diety, ponieważ są to podstawowe czynniki powodujące powstawanie przebarwień. Ale jeśli już będzie już miał żółte zęby, to jeżeli nawet zmieni swoje nawyki to i tak kolor raczej pozostanie. Z tego też powodu dużą popularnością cały czas się cieszą zabiegi wybielania, wykonywane przez profesjonalnych stomatologów. Rezultaty takich zabiegów są długotrwałe, lecz liczyć się trzeba ze sporymi kosztami. Inną możliwością, dużo mniej kosztowną i możliwą do wykonania w swoim domu, są paski wybielające. W ostatnim czasie cieszą się one dużą popularnością, również ze względu na swoją cenę.

Takie paski kupić bowiem można we wszystkich aptekach i wielu internetowych sklepach, a cenowo naprawdę dobrze wychodzą. Jeśli ktoś będzie chciał dowiedzieć się czegoś więcej w tym temacie, to w wyszukiwarce może wpisać hasło crest, a następnie przejrzeć zwrócone strony. Tego typu informacje przydają się bardzo, jeśli ktoś faktycznie będzie się decydował na zrobienie tego typu zabiegu. W praktyce stosunkowo rzadko występują przy nim jakieś bardziej poważne skutki uboczne, lecz należy i tak zachować sporo ostrożności podczas nakładania pasków. Zawierają one bowiem silne substancje chemiczne, typu nadtlenek wodoru albo nadtlenek karbamidu.

Te substancje po wniknięciu w strukturę zęba dają efekt wybielania, ale w zetknięciu z tkankami miękkimi mogą wywołać jakieś podrażnienia. Z tego też powodu podczas przykładania pasków trzeba uważać, żeby możliwie jak najmniej dotykały one dziąseł, tak żeby zmniejszyć ryzyko ich uszkodzenia. Jeśli ktoś nie do końca będzie miał pewność co do stanu zębów i tego, czy nadawać się one będą do takiego wybielania, to omówić to powinien ze swoim stomatologiem. Przy nakładaniu bardzo ważne jest też to, aby wszystkie paski dobrze przylegały do powierzchni zębów. Jeżeli tak się nie stanie, to niektóre części zęba mogą nie zostać odpowiednio wybielone i będzie to jednak widoczne.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Leave a comment

Magazine, Newspapre & Review WordPress Theme

© 2024 Critique. All Rights Reserved.

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="1"]