Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
wtorek, 23 lipca

Właściwości zdrowotne białej szałwii

Cechy lecznicze białej szałwii były już dawno udowodnione w badaniach naukowych. Można o nich czytać też na witrynie GoldenTeacher. Zioło to działa przeciwutleniająco, jak i wspomagająco w leczeniu różnych schorzeń o podłożu bakteryjnym i wirusowym. biała szałwia uwalnia również jony ujemne, jakie neutralizują jony dodatnie obecne w powietrzu. Mogą one powstać między innymi z pleśni albo z sierści zwierząt udomowionych. Z tego względu też minimalizuje niebezpieczeństwo pojawienia się chorób związanych z układem oddechowym albo uczuleń.

Korzystny wpływ białej szałwii udokumentowany jest w licznych badaniach uniwersyteckich. Okazało się, iż biała szałwia może być pomocą w profilaktyce chorób wywołujących nowotwór. Ma też działanie zmniejszające stany zapalne oraz antybakteryjne. Niektóre z badań ukazały także, że w roślinie tej znajduje się związki chemiczne biorące odpowiedzialność za zmniejszenie stresu a także poprawę samopoczucia. Kiedy rozpali się kadzidło w sypialni, to można uwalniać się od napięć oraz od niepokojów. Można też dostrzec poprawę, kiedy chodzi o jakość snu.

Na portalu wskazane jest również, gdzie białą szałwię można nabywać. Będą to: sklepiki zielarskie, punkty sprzedaży oferujące wyroby z aromaterapii, a także sklepiki ezoteryczne. Liście białej szałwii są związane w pęki, wobec czego wystarczy je zamieszczać w naczyniu uodpornionym na wpływ ognia oraz zapalić. Biała szałwia ma zgodnie ze stanem rzeczywistym przypisanych tak wiele wartościowych cech.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz