Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
wtorek, 23 lipca

Walory, które przemawiają za tym, że opłaca się spotkania biznesowe organizować w Mixbud

Hotel Mixbud to głównie rzetelnie prosperująca sala konferencyjna. W takim razie jest to miejsce idealne do przygotowania eventów o charakterze biznesowym, przedstawienia propozycji sprzedażowej lub zorganizowania eventu z wystąpieniem gościa specjalnego. Hotel Biała Podlaska jest również komfortowo zaopatrzony, co sprzyja interesującemu spędzeniu wolnych chwil. W auli konferencyjnej można znaleźć pełne wyposażenie do biura: krzesła, stoliki, klimatyzacja oraz Internet.

W dodatku sala wyposażona jest w nowocześnie zaprojektowany rzutnik z ekranem, jaki będzie kompatybilny z większością komputerów stacjonarnych i laptopów. Sala jest także perfekcyjnie nagłośniona, co sprzyja prowadzeniu dyskusji w trakcie eventu. Dodatkowo można korzystać z flipcharta, pozwalającego na wizualne przedstawienie harmonogramu wystąpienia. Na czas konferencji obsługa serwuje kawę i herbatę. Dodatkowo można również zamawiać catering. Abstrahując od tego, przez jaki czas trwa spotkanie, można czuć się wygodnie, ponieważ aula jest klimatyzowana. Noclegi Biała Podlaska zlokalizowane są blisko drogi E30, co pozwala na szybkie docieranie na spotkanie. Szczegóły na temat każdego wydarzenia biznesowego, ale też standardy obsługi można omawiać już po złożeniu rezerwacji.

Także w czasie trwania całego wydarzenia można oczekiwać wsparcia personelu. Atuty, które przemawiają za tym, że warto eventy biznesowe zorganizować tutaj są nie do podważenia. Obiekt posiada maksymalnie przystosowaną salę konferencyjną na trzydzieści pięć osób, co jest jego wizytówką. Można przygotować kameralne spotkanie o profilu biznesowym albo prezentację handlową, nie bojąc się niepowodzeń. Obiekt ma do zaoferowania miejsca noclegowe dwu, 3, pięcio i 6 osobowe, z własną łazienką. Przekonywująca jest również smaczna propozycja śniadań, bar oraz spokojne zakątki do wypoczynku.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz