Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
wtorek, 23 lipca

Oferta oddziaływań z zakresu medycyny naturalnej przedłożona przez Balanse Gabinet Terapii Naturalnych we Wrocławiu

Terapie oraz masaże, z których można zrobić użytek w Balanse Gabinet Terapii Naturalnych są realizowane przez wykwalifikowanych ekspertów zajmujących się medycyną naturalną. Są oni wyjątkowo zaangażowani we własną codzienną pracę, wobec czego takie osoby, które się do nich skierują, natychmiastowo zauważają że była to po ich stronie odpowiednia decyzja. Oferowane terapie to: hirudoterapia, świecowanie uszu, dieta medycyny chińskiej, biorezonans, jak i postawienie baniek na zachowanie odporności. Osobną propozycję zabiegową punkt wystosował, gdy chodzi o akupunkturę.

W ramach tego pacjentki mogą zrobić użytek z: klasycznej akupunktury, scalpoterapii, akupunktury pielęgnacyjnej twarzy, oraz nakłuwań przy pomocy moksy zawierającej nagrzane zioła. W przypadku masaży dostępne są: masaż z wykorzystaniem podciśnienia, masaż uderzeniowo – dynamiczny, masaż aromaterapeutyczny, refleksologia stóp, masaż misą tybetańską, masaż z wykorzystaniem miodu, masaż z wykorzystaniem ognia, masaż metodą Breussa, drenaż limfatyczny, masaż oczu i masaż próżniowy twarzy. Można także zapisywać się na zabiegi pielęgnacji jakimi są: masaż Kobido, kolagenowy rytuał pielęgnacyjny twarzy, masaż specjalnym kamieniem po twarzy, jak i taping twarzy.

Wszystkie zabiegi pod kątem przebiegu, wskazań, przeciwwskazań, jak i spodziewanych efektów scharakteryzowane są pod adresem balanse.pl gdzie opłaca się zajrzeć, aby zobaczyć na przykład kosztorys. W wypadku wątpliwości, jeszcze jakichś zapytań udziela team. Gabinet rozpoznawalny jest też z tego, że można tam wpisać się na diagnozę. Doświadczeni eksperci wykonują: ocenę jakościową kropli krwi, biorezonans, badanie poziomu homocysteiny, obserwację pierwiastkową z włosów, obserwację nietolerancji pokarmowej, zbadanie poziomu witaminy D, a także diagnozę pod względem występowania robaków.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz