X

Informacje w temacie złej podróży

Wiadomości na temat bad tripu podane są na witrynie w bardzo przystępny sposób a także wyczerpią one tematykę w pełni. Dlatego kiedy ktoś chciałby się świetnie zorientować, to ma przekonanie, iż to pozyska. Zła podróż to określenie na przerażające albo ciężkie doświadczenia po zażywaniu substancji o działaniu psychoaktywnym. Często przeżycia takie powstają po psylocybinie. Mogą wtedy pojawić się: halucynacje albo napady lękowe o różnym stopniu nasilenia.

Najczęściej bad trip pojawi się u użytkowników, którzy nie mają wiele doświadczeń powiązanych z daną substancją. Jeśli mają zaś osobiście w sobie napięcie o charakterze emocjonalnym powiązane z trudnościami codzienności, to istnieje znacznie większe prawdopodobieństwo, że dokładnie u nich pojawi się zła podróż. Dodatkowo wydarzenie takie może być rezultatem niewłaściwego set and setting, a więc negatywnego nastawienia psychicznego, niesprzyjających sytuacji bądź złego doświadczenia psychodelicznego. Set w takim przypadku znaczy stan psychiczny, samopoczucie, myśli oraz oczekiwania, a setting to komplet bodźców, jakie dostarczone są przez środowisko zewnętrzne.

Mogą one pochodzić zarówno od ludzi, jak i od miejsc. Z tego względu, nie warto brać narkotyków, gdy nie czujemy się komfortowo w danym miejscu. Jeżeli ktoś zmaga się z jakimś, nawet minimalnym stanem niepokoju, to też musi przemyśleć, czy nie przyjąć substancji w innym czasie. Nie warto albowiem ulec presji grupy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Gosia Janowicz:
Related Post