Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
wtorek, 23 lipca

Akcesoria, jakie mogą zostać użyte w food truckach SHINE

Akcesoria, jakie mogą zostać wykorzystane w food truckach SHINE każdorazowo dostosowane są do wymagań klienta oraz do tego, czego on od konkretnej przyczepy oczekuje. W ramach serii głównych, jakimi są: Summer Series, Summer Series S, Spring Series a także Shine York można więc oczekiwać dobrania dodatkowych sprzętów, zastosowania dowolnej kolorystyki oraz zrobienia food trucka w optymalnym pod konkretne wykorzystanie wymiarze. Decydując się na sprzedaż przyczep gastronomicznych SHINE klient otrzymuje to, co wyróżnia najwyższa jakość wykonania.

Pośród wyposażenia dodatkowego proponowane są: miejsce na butlę gazową, oświetlenie zewnętrzne ledowe, skrzynka agregatu na dyszlu, półka na ścianę, zewnętrzne przyłącze wodne, kanalizacyjne i gazowe, podłączenie siłowe 400 V, okap wykonany ze stali nierdzewnej z wentylatorem, świetlik i wentylator wyciągowy na suficie, chowany stopień wejściowy, instalacja gazowa, drzwiczki przesuwane z półką, logo z reklamą, możliwość wykorzystania reklamy na dachu a także montaż odtwarzacza multimedialnego. Natomiast, jeżeli klient ma jakieś inne pomysły, to również może się decydować na podanie tego, na czym mu będzie zależało. Projektanci SHINE spełnią te oczekiwania. Nowością w propozycji sprzedażowej są rowery gastronomiczne. Takie praktyczne punkty sprzedażowe przystosowane są przede wszystkim do podawania napojów. Sprawdzą się na imprezach plenerowych.

Ciekawy styl wykonania, niewielkie rozmiary, wysoka jakość wykonania a także opcja ustawiania roweru każdego dnia w innym miejscu to największe zalety takiego wyjścia. Tym bardziej że wystarczy zaprezentować własną wizję i pracownicy z firmy udzielą podpowiedzi, jakie propozycje są rekomendowane. Indywidualne nastawienie pozwoli utworzyć spójny profil pod względem biznesowym i można pozytywnie być kojarzonym. Food trucki w amerykańskim stylu wyglądają nad wyraz dobrze. Można wtedy własny biznes rozwijać wzorowo.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz